Czyszczenie parowe wykładzin i dywanów

Czysto bez stosowania środków chemicznych

wpis w: Porady | 0

Sprzątanie bez środków chemicznych, wszystko za pomocą pary wodnej.

Czyszczenie za pomocą pary jest bardzo skuteczne, nie ma potrzeby używania środków chemicznych, co za tym idzie jest to metoda bardzo przyjazna dla środowiska i osób znajdujących się w pobliżu. Jest to bardzo ważne dla rodzin z dziećmi i osób cierpiących na alergię. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi sprzęt marki Karcher, są to profesjonalne parownice, które za pomocą gorącej pary usuwają grzyby, roztocza i inne bakterie w tym brud.

Pozbądź się brudu za pomocą pary! Czyszcząc parownicą wyczyścisz prawie każdą powierzchnię dokładnie i higienicznie. Nie wyłączając najmniejszej szczeliny uzyskujesz efekt bez smug i bez osadów z kamienia, gdyż uzyskana para jest zdemineralizowana.
Przy pierwszym użyciu parownicy, rezultaty mogą nie być w pełni satysfakcjonujące. Dzieje się tak dlatego, że ciągle na powierzchni zalega stary środek czyszczący. Trzeba wówczas przeprowadzić ponownie czyszczenie podstawowe, które usunie pozostałości środków czyszczących (czyszczenie powierzchni przy użyciu parownicy i ściereczki).

Mycie fug - zdjęcie przed i po

Dokładne czyszczenie dywanów, mebli tapicerowanych oraz tapicerki samochodowej.

Popularny odkurzacz piorący Kärcher umożliwia czyszczenie dywanów, tapicerek, żaluzji pionowych, foteli samochodowych i itp. Puzzi 100 przeznaczony jest do ciągłego, profesjonalnego prania dywanów. Funkcja ekstrakcji polega na spryskiwaniu dyszą i odsysaniu w jednej operacji roboczej. Podłogi dywanowe czyszczone urządzeniem Puzzi są o 63% suchsze niż w przypadku czyszczenia odkurzaczami piorącymi innych producentów. Po podłodze można chodzić po niedługim czasie. Zebrana brudna woda gromadzona jest w wyjmowanym 9-litrowym zbiorniku.

Odkurzacz piorący Kärcher - schemat działania funkcji ekstrakcji

Odkurzacz jest cichy i bezpieczny (certyfikat TÜV/GS).