Clean Team Firma sprzątająca

Bardzo dobrze wiemy jak cenny jest w dzisiejszym zabieganym świecie czas, dlatego strategia całej naszej firmy opiera się na kompleksowym zaopiekowaniu się sferą utrzymania czystości. Dzięki temu Państwo zyskujecie więcej czasu na rozwój swojego biznesu, życie prywatne. Na polskim rynku działamy od 2014 roku. Usługi kompleksowego utrzymania czystości świadczymy na terenie Bydgoszczy. Natomiast usługi specjalistyczne wykonujemy na terenie całej Europy.

Dewizą naszej firmy jest przede wszystkim dokładność i staranność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zamawiając usługę sprzątania, klient oczekuje właśnie takiego podejścia.

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe utrzymanie czystości w tym mycie okien, pranie dywanów oraz mebli tapicerowanych. Pracownicy naszej firmy są doświadczeni i ciągle podwyższają swoje kwalifikacje dzięki nieustannym szkoleniom z tematyki utrzymania czystości i obsługi urządzeń czyszczących. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolony klient, który wróci do Nas ponownie.

Oferujemy dogodne godziny pracy. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty, znanych i cenionych marek z branży środków czystości. Posiadamy odpowiednie certyfikaty.

We speak English tel. 882 744 895

Wir sprechen Deutsch tel. 882 744 895

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI NASZEJ OFERTY!

 
Recencje z Facebook-a

Polecam pełen profesjonalizm!

Opublikowany przez Aleksandra Batka na 6 maja 2017


Super firma pełen profesjonalizm szybko i skutecznie. Pozdrawiam

Opublikowany przez Jacek Chmielewski na 7 sierpnia 2015


Szybko, tanio i profesjonalnie. Polecam

Opublikowany przez Paweł Stolarczuk na 10 maja 2015