Usługi specjalistyczne

Jako wyspecjalizowani, doświadczeni i certyfikowani technicy dostępu linowego- członkowie organizacji IRATA, czy OTDL, z doświadczeniem budowlanym – tzw. alpiniści przemysłowi wykonujemy zlecenia określane mianem “prac szczególnie niebezpiecznych”. Wysokość, skomplikowane zadania, duże ciężary i gabaryty, zagrożenia fizyczne i chemiczne – z tym zmagamy się przy realizacji większości zadań.

Doświadczona kadra, mająca na koncie ogromną ilość realizacji – od małych, kilkugodzinnych prac, po duże, kilkutygodniowe, bądź kilkumiesięczne projekty w tym również międzynarodowe gwarantuje jakość, szybkość oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas realizacji zlecenia.

Wykonujemy wszelkie zlecenia związane z pracą na wysokości i nie tylko. Oferujemy m.in.:

  • mycie przeszkleń, witryn, elewacji, dachów, sufitów, konstrukcji, kostki brukowej
  • maszynowe czyszczenie posadzek
  • prace montażowe – konstrukcje stalowe, obróbki blacharskie, banery i inne materiały reklamowe – wraz z projektem i wykonaniem
  • prace antykorozyjne i malarskie, usługi hydropiaskowania – hale produkcyjne, budynki mieszkalne, mosty, wieże, kościoły
  • remonty kominów przemysłowych – mycie wysokociśnieniowe, łatanie ubytków, spoinowanie, malowanie
  • spawanie na wysokości
  • demontaże, rozbiórki – konstrukcje stalowe, kominy przemysłowe, elektrownie wiatrowe i inne obiekty

Z naszej strony zapewniamy Państwu profesjonalne wykonanie usługi na powierzonym obiekcie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzięki zaangażowaniu i pełnej dyskrecji nasza praca ma sens, co pozwala nam w pełni usatysfakcjonować naszych klientów.

Realizujemy nasze zlecenia kompleksowo. Powierzone nam prace wykonujemy dokładnie i rzetelnie za pośrednictwem wysokiej klasy sprzętu i środków posiadających odpowiednie atesty.

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ZAKRESEM NASZYCH USŁUG!

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM USŁUG

Usługi alpinistyczne